Zawartość

 

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
facebook twitter rss

Prenumerata poradnika on-line na okres 3 miesięcy. Zgodnie z warunkami zamówienia, faktura za okres 3 miesięcy zostanie przesłana pocztą. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zgodnie z datą umowy) zaczną przysługiwać Panu/Pani prawa użytkownika, na okres określony w umowie.

Prenumerata może być anulowana jedynie pisemnie, nie później niż 2 tygodnie przed upływem 3 miesięcznego okresu prenumeraty, inaczej subskrypcja zostanie przedłużona na kolejne 3 miesiące, jeżeli nie zostanie wybrany inny okres.

Cena 3 miesięcznej prenumeraty wynosi 299,00 PLN.
Cena nie zawiera VAT (23 %).

Dobrowolnie wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bieżanowskiej 7, w celu realizacji mojego zamówienia, jak również w celach marketingowych. Państwa dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr133/97, poz. 883). Zapewniamy klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone, prawo do tytułu i licencji jest własnością Dashöfer Holding Ltd. Kopiowanie, przedruk i rozpowszechnianie całości lub fragmentów niniejszej publikacji, również na nośnikach magnetycznych i elektronicznych, bez zgody wydawcy zabronione. Ze względu na stałe zmiany w polskim prawie oraz niejednolite interpretacje przepisów Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone informacje.
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS numer 29647